Więcej…

 

10 grudnia br. kolejna grupa przedszkolna odwiedziła Bibliotekę w Zawadzie. Spotkanie odbyło się w ramach Mikołajkowej lekcji bibliotecznej. W trakcie zajęć dzieci miały okazję wysłuchać dwóch bajek o Mikołaju. Ponadto, dla przedszkolaków została przygotowana kolorowanka z postacią Mikołaja.

Dziękujemy przedszkolakom za udział w lekcji bibliotecznej!

 

 


 

4 grudnia br. Biblioteka w Raculi gościła przedszkolaki. Dla dzieci z Przedszkola
w Raculi zostały zorganizowane Mikołajkowe warsztaty plastyczne. Dzieci wykonały filcowe reniferki, które zabrały ze sobą.

 

 

 

 


 

3 grudnia br. przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę w Zawadzie. Z okazji zbliżających się Mikołajek, dla najmłodszych czytelników została zorganizowana MIKOŁAJKOWA LEKCJA BIBLIOTECZNA. Dzieci miały okazję wysłuchać dwóch bajek, które przeczytała bibliotekarka. Następnie przedszkolaki otrzymały kolorowanki z postacią Mikołaja, które zabrały ze sobą.

Już niebawem kolejna grupa przedszkolna odwiedzi Bibliotekę w Zawadzie.


 

 

2 grudnia br. w Świetlicy w Zawadzie przy Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze, odbyła się projekcja filmu dokumentalnego "Kresy". Opowiada on historię ludzi, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów.


Kolejna projekcja filmu będzie miała miejsce w Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze, Filia w Starym Kisielinie (Pałac) 20.01.2019 r. o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy!

 


Więcej artykułów…