W ramach dofinansowania przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego do Biblioteki w Zawadzie zakupiono nowe książki. Na półkach znajdą się:

Emilia Krakowska. Aktorzyca - Katarzyna Kaczorowska (biografia aktorki Emilii Krakowskiej)

Nie odpuszczaj - Harlan Coben (najnowsza powieść Cobena)

Dziewczęta wygnane oraz Kraina snów - Maria Paszyńska (cykl Owoc granatu, powieść historyczna, ukazująca historię bohaterów w czasach II Wojny Światowej)

Dobre uczynki - Agnieszka Krawczyk (drugi tom cyklu Uśmiech losu)

Wodecki. Tak mi wyszło - Wacław Krupiński, Kamil Bałuk (biografia o Zbigniewie Wodeckim)

Natomiast najmłodsi czytelnicy będą mieli okazję korzystać z książek takich jak:

Basia i Boże Narodzenie, Basia i tablet, Basia i zwierzaki - Zofia Stanecka (bajeczki dla dzieci, w których bohaterką jest Basia)

Tajemnica zamku - Martin Widmark (kolejny tom cyklu o biurze detektywistycznym Lassego i Mai)

Opowiadania z Doliny Muminków - Tove Jansson (dalsze przygody Muminków)