Zima w naszym rejonie to nie minusowe temperatury i śnieg po kolana. A płatki śniegu lecące z nieba można uznać za rzadkość.

Jeżeli ktoś nie wie, co robić w długie zimowe wieczory przedstawiamy książki, na które warto zwrócić uwagę.
TYSIĄC OBSESJI - Gabriela Gargaś, Marcel Woźniak
Tysiąc obsesji to połączenie romansu z wątkami kryminalnymi. Miłość, zdrada, tajemnice, korupcja, niebezpieczna gra - to wszystko znajdziecie w tej książce !


ŻMIJOWISKO - Wojciech ChmielarzZaskakująca książka, która jest odbierana przez większość czytelników bardzo pozytywnie.
15-letnia Ada, córka Kamili i Arka pewnej wakacyjnej nocy zostaje uznana za zaginioną. Po roku, ojciec wraca do Żmijowiska - miejsca zaginięcia córki, by odnaleźć jej ciało i dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy.


OSTROŻNIE Z MIŁOŚCIĄ  - Samantha YoungPrzyjemna lektura na zimowy wieczór.
Pewnego dnia wyzywająca i odważna Ava poznaje przystojnego, ale aroganckiego Caleba. Co wyniknie ze znajomości tej dwójki ? Sami przeczytajcie !KÓŁKO SIĘ PANI URWAŁO Tom 1
KOMÓRKI SIĘ PANI POMYLIŁY Tom 2
Jacek Galiński
Zabawna i wciągająca komedia kryminalna.
Główna bohaterka Zofia Wilkońska po powrocie do domu z zakupów zauważa, iż jej mieszkanie zostało splądrowane. Kobieta na własną rękę postanawia odkryć, kto stoi za włamaniem.SZEPTACZ - Alex NorthKlimatyczny i zagadkowy thriller, który jest debiutem pisarza. Dreszcze na plecach gwarantowe!MATKI I CÓRKI - Ałbena GrabowskaNajnowsza książka autorki Stulecia Winnych.
Cztery kobiety, które borykają się z przeszłością i zostały okrutnie potraktowane przez los. Jest to saga z rodzinnymi tajemnicami.KASZTANOWY LUDZIK - Soren SveistrupKsiążka idealna dla fanów skandynawskich kryminałów. Mroczna powieść ze spektakularnym zakończeniem i psychopatycznym bohaterem.