KONIEC SAMOTNOŚCI - JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI

Kontynuacja bestsellera z 2001 r. "Samotność w sieci". Autor po raz kolejny udowadnia, iż jest specjalistą w sprawach damsko - męskich. Jest to bardzo emocjonalna, pełna uczuć książka, której warto dać szansę.
JEŚLI ZATĘSKNIĘ - ANNA FICNER-OGONOWSKA

Wzruszająca, a zarazem życiowa i zabawna powieść o tęsknotach, wspomnieniach, prawdziwej przyjaźni. Jest to także historia, która skłania do refleksji nad kruchością życia i udowadnia, że prawdziwa miłość daje siłę do walki z przeciwnościami losu.
SZTUKA SIĘGANIA GWIAZD - CHIARA PARENTI

Piękna okładka zachęca do zapoznania się z tą książkową nowością. Jest to urzekająca historia o życiowych obawach, które warto przezwyciężać. Lekkość tekstu sprawia, iż powieść pochłonie najbardziej wymagającego czytelnika. Książka zapewne długo pozostanie w głowach odbiorców.
DYLEMAT - B. A. PARIS

Najnowsza powieść autorki "Za zamkniętymi drzwiami" oraz "Na skraju ząłamania". Psychologiczna powieść, w której nie zabraknie tajemnic i sekretów.
NO PASA NADA - BEATA KOWALIK

Idealna książka dla fanów literatury faktu. Reportaż o współczesnych kobietach Meksyku, które na co dzień spotyka brak szacunku, przemoc, cierpienie.
CÓRECZKI - ADRIAN BEDNAREK

Bardzo dobry thriller psychologiczny, który ukazuje, jak trauma z dzieciństwa pozostawia ślad w życiu dorosłego człowieka. Dla jednych czytelników przewidywalna, dla innych zaskakująca. Jak jest w rzeczywistości? Warto przekonać się samemu sięgając po "Córeczki".
WYRWA - WOJCIECH CHMIELARZ

"Wyrwa" to thriller psychologiczny opowiadający o relacjach w małżeństwie i rodzinie, w których pojawiają się kłamstwa, zdrady, tajemnice. Mąż próbujący rozwiązać zagadkę śmierci żony, w tym sam posiadający pewne sekrety.