SERCA TWEGO CHŁÓD - PRZEMEK CORSO

Kuba - pan idealny, piękna żona, dziecko w drodze, świetna praca i wspaniały dom. Za tym wzorowym człowiekiem kryje się mrok, któremu się poddaje. Mężczyzna jest mordercą, który nie waha się zabijać i nie pozostawia za sobą śladów. Jego dotychczas rewelacyjnie zaplanowane życie zaczyna się sypać, gdy dowiaduje się, że żona go zdradza, a nienarodzone dziecko może nie być jego.

"Serca twego chłód" to bardzo dobra i przepełniona ponurością książka, która trzyma w napięciu oraz zapewnia dreszcz emocji. Ponadto, wywołuje u czytelnika strach i sprawia, że jego serce bije zdecydowanie szybciej.
WEEKEND - SHERRI SMITH

Jak jeden weekend może odmienić całe dotychczasowe życie...

Ustronie - tajemnicze, ale pełne harmonii miejsce nad jeziorem, w głębi lasu, które sprzyja medytacjom i odkrywaniu samego siebie. Na weekendowy turnus wyrusza Katie - dawna dziecięca gwiazda filmowa wraz z przyszłą bratową - Ellie. Do wyprawy dołączają przyjaciółki Katie - Ariel i Carmen. Weekend w ustroniu miał być niezwykle oczyszczający i relaksujący, a przede wszystkim miał być początkiem nowego życia. Lecz coś poszło nie tak...

"Weekend" to bardzo dobry thriller psychologiczny o tym, że każdy z nas skrywa jakiś sekret. A ludzka psychika jest niezwykle skomplikowana.W ZMOWIE Z MORDERCĄ - BARTŁOMIEJ KOWALIŃSKI

Dziennikarz śledczy Paweł Wolski planuje przyjrzeć się sprawie morderstwa 11-letniej dziewczynki, które miało miejsce 15 lat wcześniej. Mężczyzna odkrywa nieścisłości w sprawie. Czy morderca, który popełnił samobójstwo rzeczywiście skrzywdził dziewczynkę? Paweł po nitce do kłębka odkrywa prawdę.

Ciekawy debiut literacki, z którym warto się zapoznać. Kryminał wciągający już od pierwszych stron!
MOJA DROGA EMMIE BLUE - LIA LOUIS

Emmie Blue ma 30 lat. 14 lat wcześniej wysłała list balonem, który dotarł z Anglii do Francji. Tam przeczytał do Lucas - jej rówieśnik. Od tamtej pory się przyjaźnią i wzajemnie wspierają. Kiedy Emmie przyjeżdza do Lucasa, by razem świętować 30 urodziny dowiaduje się, że Lucas planuje ślub... a ona ma zostać jego świadkiem.

Jest to złożona i emocjonalna powieść o trudnym dorastaniu, przyjaźni, która również może zawieść, miłości (także tej nieszczęśliwej), a także o byciu samotnym. Historia godna uwagi!MOLLY - AGNIESZKA LINGAS-ŁONIEWSKA

Tytułowa Molly to młoda dziewczyna, która nie ma w życiu łatwo. Jako dziecko tułała się po domach dziecka, rodzinach zastępczych. Siłę, by żyć dawał jej najlepszy przyjaciel - Robson. Po latach Molly napotyka się na przyjaciela z dzieciństwa - Wiktora. Mężczyzna za wszelką cenę pragnie naprawić błędy przeszłości.

"Molly" to kolejna emocjonalona i wciągająca książka autorki, która nie pozwoli o sobie zapomnieć.
DROGA PANI BIRD - A. J. PEARCE

Początek roku 1941 - Londyn. Główna bohaterka Emmy Lake chciałaby zostać wojenną korespondentką. Jednakże, kobieta trafia do redakcji czasopisma "Przyjaciółka kobiety". Tam zajmuje się przepisywaniem listów, które czytelniczki kierują do Pani Bird. Droga Pani Bird odpowiada tylko na wybrane listy, które nie znajdują się na liście zakazanych tematów. Emmy podejmuje  ogromne ryzyko i w imieniu szefowej odpisuje na niektóre z odrzuconych listów.

"Droga Pani Bird" to świetna książka, która mimo, iż akcja dzieje się w trakcie II Wojny Światowej uświadamia, że ludzie prowadzili normalne życie. Mimo trudności losu, z jakimi się spotykali potrafili cieszyć się życiem i chwilą. Oblicze wojny ukazane jest w powieści nieco z innej strony.
CO SIĘ SKRYWA MIĘDZY NAMI - JOHN MARRS

Do czego posunie się matka, by ochronić swoją jedyną córkę?

Matka i córka. Maggie i Nina powinny czuć wobec siebie szacunek, a przede wszystkim miłość. Jednak czują do siebie nienawiść...
Nina przetrzymuje matkę w pokoju na piętrze karząc ją za to, co zrobiła w przeszłości. Maggie wiele lat wcześniej podjęła sporo ryzykownych decyzji, by ochronić swoją nastoletnią córkę przed złem tego świata. Gdy Nina po latach odkrywa prawdę, skazuje matkę na odpokutowanie win, za to, co jej zrobiła.

"Co się skrywa między nami" to doskonały thriller psychologiczny, który pochłonie czytelnika na bardzo długo i nie pozwoli o sobie zapomnieć. Momentami przeraża, budzi strach i grozę. Bez ciarek na plecach się nie obędzie!
RYTUAŁ TOM 1

STOS TOM 2

GRETA DRAWSKA

"Rytuał" to ciekawy kryminał z wątkiem historycznym. Oryginalna, nieco inna powieść, któa sprawia, że czyta się z dużym zainteresowaniem. Prokurator Wanda Just rozwiązuje sprawę tajemniczego zabójstwa lokalnego dentysty.